MENU

M

Maderoterapie

Objednej si svůj termín

+420 777 275 509

Proč madero?

Jak to dělám já?

Co je Maderoterapie?

Co Vás čeká?

Ceník

Proč MADERO a jaké má BENEFITY?

  • prokazatelně odbourává / redukuje celulitidu
  • obnovuje správnou funkci lymfatického systému
  • 100% přírodní a hypoalergenní procedura
  • čistí organismus od toxinů – odpadních látek
  • absolutně uvolňuje masírované svalové skupiny
  • zvyšuje fyzickou výkonnost
  • stimuluje krevní oběh
  • zkvalitňuje vzhled a stav pokožky
  • odbourává stres
  • eliminuje křeče
Bc. Marcel Lacina

Bc. Marcel Lacina

Kondiční a výživový specialista

Jak to dělám já!

Vzhledem k faktu, že maderoterapie není, i přes nespočet benefitů, všemocná, tak je potřeba pojmout postup aplikace komplexněji. Např. „Zajdu si na Maderko, uvolním svaly, spravím stav pokožky, odbourám celulitidu a všechno bude fajn“. No…pokud to následně zajím Burgerem z Mek.če a spláchnu litrem koly, tak to bude samozřejmě kontraproduktivní. Proto Tě v rámci spolupráce se mnou nečeká jen relaxační a revitalizační procedura, ale i analýza tělesné skladby přístrojem InBody či Tanita, konzultace a zjištění Tvého výživového stavu a následná tvorba individuálního stravovacího plánu na míru.

Co je Maderoterapie?

Jedná se o regenerační a relaxační proceduru s vysokým počtem benefitů pro lidské tělo, z nichž poměrná část je vypsaná výše. Maderoterapie je speciální metoda přírodní a hypoalergenní masáže, prováděná dřevěnými anatomickými adaptéry / válečky, jenž vznikla v Kolumbii.
Díky těmto dřevěným válečkům je na ošetřovanou oblast vyvíjen rovnoměrný tlak, a díky jejich rozličným tvarům je nabourávána tuková tkáň v podkoží. Při této masáži se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také ke stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Pro koho je Maderoterapie vhodná?

Maderoterapie je vhodná pro redukci celulitidy, formování postavy, regeneraci po profesionálním i Hobby sportovním výkonu či při hubnutí. Výrazně může pomoci lidem, kteří mají problém s otoky dolních končetin a se zavodňováním organismu.
Tato speciální metoda masáže je tedy vhodná doslova pro každého. Na své si přijdou ženy, profesionální i hobby sportovci či Ti, kteří hledají jen relax a uvolnění od každodenního stresu.

Ceník

DALŠÍ MOŽNOSTI

Každý problém má své řešení

To mé je vždy individuální a ušité na míru. Vyber si z širokého spektra služeb

OSOBNÍ
TRÉNINK

Stravovací plán na míru

Tréninkový plán na míru

OSOBNÍ TRÉNINK U TEBE DOMA

FITNESS BALÍČKY

Pin It on Pinterest