MENU

M

O mně

Jsem vizionář

s vysokými cíli

Bc. Marcel Lacina

Jmenuji se Marcel Lacina a pocházím z Prahy, kde se již řadu let aktivně věnuji práci osobního trenéra a výživového specialisty. V oblasti Fitness a aktivního životního stylu se pohybuji od roku 2010. Jsem vizionář s vysokými cíli, který klade důraz na disciplínu, využívá moderních tréninkových metod a postupů a jehož hlavním cílem je formování životního stylu klienta tak, aby dosahoval maximální úrovně fyzického i duševního stavu. Chce to zkrátka víc než jen dobře vypadající tělo – musíš mít také srdce a duši, jinak skončíš jako krásný, ale prázdný obal…

Jaký jsem a jak pracuji?

Jsem energický člověk plný neotřelých nápadů a kreativního myšlení. Mezi mé přednosti patří pozitivní mysl, vnitřní motivace, objevování neznámého a zaměření na detail, který uplatňuje strategii Win/Win. Ke každému klientovi přistupuji vždy individuálně! Metody, kterých využívám pro efektivní zlepšení fyzického, duševního a výživového stavu populace, jsou zábavné, pestré, nevšední, mnohdy kontroverzní, avšak vždy maximálně funkční. Svým klientům předávám své vlastní „Know-how“, nepapouškuji, co již bylo řečeno. Systém, kterým spolupracuji se svými klienty, má již odzkoušený a kvalitní základ. Přesto se snažím každou tréninkovou metodu individuálně modifikovat tak, abych z každého jedince „vyždímal“ maximum potenciálu, který v sobě každý tiše schováváme.

Mé vzdělání

Mé vzdělání

Pro koho je spolupráce se mnou vhodná

Jsi vytrvalostní, rychlostní či silový sportovec? Aktivně se věnuješ oblasti Fitness nebo teprve začínáš? Jsi manažer, máš plnou hlavu starostí a potřebuješ aktivní formu odpočinku? Chceš cvičením vykompenzovat svou práci v kanceláři či doma? Chceš se výborně cítit, skvěle vypadat a nastavit svůj „Mind-set“ na nezlomný? Máš mezery ve stravování? Chceš znát svou tělesnou skladbu a odhalit hrozbu případných onemocnění kardiovaskulárního systému a trávicího traktu?

Pokud zněla odpověď, alespoň na jednu z výše vypsaných otázek ANO, neváhej mě kontaktovat a čti dál!

100+

spokojených klientů

10

let v oboru

100%

progres svěřenců

Jaké mám vzdělání?

Mé znalosti a vědomosti jsou podložené desetiletou praxí a akademickým titulem Bakalář, který jsem získal na půdě Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA s.r.o. Zde jsem studoval obor „Sportovní a kondiční specialista“ a k tomu se dále vzdělával formou externích kurzů. Kromě trenérské licence disponuji mnoha akreditovanými certifikacemi a osvědčeními, jako např.: Instruktor Fitness, Poradce pro výživu, Instruktor lyžování, Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví, Plavčík záchranář, Manažer pro internetové projekty.

Čeho dosáhneš na základě naší spolupráce?

Klienti, kteří se mnou spolupracují, dosahují rychlého progresu v podobě nárůstu kondice, zformování postavy dle vlastních preferencí a genetických možností, navození správných stravovacích návyků a v neposlední řadě vyrovnaného psychického stavu, což je základním předpokladem harmonie v osobním i pracovním životě.

Dokážu Tě připravit na přijímací zkoušky na VŠ, fyzické testy k policii či armádě České republiky a závody v oblastech sportů silových, rychlostních i vytrvalostních. Naše spolupráce však může být i na úrovni rekreační, kdy Tě udržím v kondici a obrním Tě proti stresorům z práce a negativním vlivům dnešní společnosti. Na tréninku se mnou pochopíš, proč je důležité nastavení mysli neboli „Mind-set“ a načerpáš nutnou dávku pozitivní energie a motivace.

Jaký charakter tréninků preferuji a jaký stravovací styl zastávám?

Doslovným překladem populárního slova „Fitness“ je „Kondice“. Od toho se odvíjí i má cesta a metody, kterými spolupracuji se svými klienty. Být tzv. v kondici pro mě znamená disponovat funkčním a esteticky vypadajícím tělem v rovnici s klidnou a vyrovnanou myslí. Tomu je přímo úměrný můj přístup ke klientovi a skladba tréninkových a stravovacích programů.

Disponuji opravdu širokým spektrem tréninkových systémů a schémat. Pohybuji se jak v odvětvích sportů aerobních (kompenzační cvičení, koordinační tréninky, zdravotní tělesná výchova, plavání, cyklistika, vytrvalostní sporty), tak i anaerobních (sprinty, zápasení, silové sporty, vzpírání, street workout atd.). Mé tréninkové systémy jsou pestré, záživné, smysluplné a mají vždy funkční charakter. Pod mým vedením si zacvičíš primárně s volnými váhami, kettlebelly, odporovými gumami (expandery) a vlastní vahou. Zaměřuji se na komplexní rozvoj celého těla. Z tohoto důvodu se mohou mí klienti věnovat širokému spektru sportů na plno a bez omezení.

V oblasti výživy jsem otevřený více stylům. Každý člověk je unikát, a proto je více než žádoucí, přistupovat ke klientovi individuálně. Mám zkušenosti s alternativními metodami stravování jako je: vegetariántsví, veganství, ketogenní diety, carnivore diety, intermittent fasting neboli přerušovaný půst a mnoho dalších. S každým klientem dojdu, na základě vstupní konzultace, měření tělesné skladby a bazálního metabolismu, preferencí, alergií, intolerancí a samozřejmě i chutí, ke stylu stravování, který je pro něj nejvhodnější a nejlépe udržitelný. Aktuálně zohledňuji, při tvorbě stravovacích plánů na míru, metabolický typ člověka. Na toto téma mě nedávno přivedl můj kolega a kamarád Mgr. Boris Orava (odkaz na stránky).

Pin It on Pinterest